ارتباط، سوال، پاسخ

حرف های خودمانی
ارسال پست
Sardabir
فعّال
پست: 454
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 تیر 1385, 3:01 pm

پست توسط Sardabir »

يكي از دوستان، ديروز مطلب جديدي از آقاى نوري زاد براي من فرستاد كه سراسر توهين به علماى دين و مراجع بود در بحث " نجاست مشركين" و فراخوان او براي باصطلاح "نجاست روبي" كه به ادعاى او ساخته اينان است و اصل اسلام و تشيع چنين چيزي نگفته است. اين دوست تقاضا داشت مثل حرف هاى ديگر نوري زاد اين سخنش نيز توسط پژوهشگران بهائي پژوهى مورد بررسي قرار گيرد. لذا از دوستانى مثل پژوهش، ايرانى، روشنفكر، ياس، حبيب، هدى و.... مي خواهم چنانچه صلاح ديدند دعوت اين دوست را در مورد سخنان اخير نوري زاد (كه آيا نجاست مشركين امري اصيل در متون ديني است يا ساخته و پرداخته مراجع) اجابت نمايند.

irani
فعّال
پست: 339
تاریخ عضویت: جمعه 22 آذر 1387, 9:23 pm

پست توسط irani »

سردبیر گرامی،خانواده بزرگ بهائی پژوهی
از طریق یکی از کاربران به نام (سمانه) مطلع شدم عرفان ثابتی، سخنگوی رسانه ای بهائیان و دوستانش در صفحات فیس بوک، اهانت های زشتی را به عزاداران حضرت سیدالشهداء سلام الله علیه ، روا داشته اند که بعضا قلم از نقل آنها شرم می نماید.اهانت هائی که نشان از عمق کینه نسبت به اسلام و تشیع و مقدسات مورد احترام قاطبه ایرانیان و حتی غیر مسلمانان دارد همچون اهانت های رکیک به عزاداری ها، احسان های عاشورائی ،همایش شیرخوارگان حسینی،شور و حماسه حسینی برای حمایت از آزادگی و عدالت و ایثار، احسان ها و اطعام های عاشورائی و خرافه و جهالت و شقاوت خواندن آنها...
این اهانت ها در شرایطی است که بعضی بهائیان چند سال قبل ادعا می کردند هوادار امام حسین(ع) هستند و لوحی را در مورد ایشان به بهاءالله نسبت می دادند.این حرکت عرفان و دوستانش نشان داد آن ادعا هم گزاف و تظاهر بوده و نماینده رسانه ای آنها کاملا عاشورائیان را به تمسخر نشسته است.اضافه کنید به مطلبی که همین کاربر از صفحه آنها فرستاده از اهانت هاشان به خانم ورزشکار ایرانی مریم هاشمی قهرمان ووشو برنده مدال طلای جهانی مرتکب شده اند.از عرفان با سوابقی که در دفاع از همجنس بازان و روبط آزاد جنسی بدون دادن جریمه به بیت العدل دارد خیلی این مواضع بعید نیست ولی آیا تشکیلات بهائی هم موافق این حرکات است و علیه عرفان بخاطر این اهانت ها اقدام خواهد کرد؟!

ارسال پست