عرفان ثابتی،همجنسگرائی،بیت لعدل

ارسال پست
Sardabir
فعّال
پست: 454
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 تیر 1385, 3:01 pm

پست توسط Sardabir »

پژوهش عزيز

فرمايش شما صحيح است و به آنجا ( تاپيك " ارتباط، سوال، پاسخ)منتقل شد اما همين كه ايشان آمدند و مطلبي غير مرتبط را مطرح كردند در سابقه همين تاپيك هم ثبت و ضبط شود بد نيست. اما اگر خواستند همچنان در آينده سخنان غير مرتبط با تاپيك را ادامه دهند از اينجا حذف و به آنجا منتقل مي كنيم.
irani
فعّال
پست: 339
تاریخ عضویت: جمعه 22 آذر 1387, 9:23 pm

پست توسط irani »

با دوستان پژوهشگر
در اهميت اين بحث همجنسگرائي همين بس كه به عنوان يك نمونه مهم در هر تغييري كه بايد صورت پذيرد از اين نمونه يادمي شود.
مثلا در همين بحث هاى ايجاد شده بعد از انتخابات بيت العدل، بهائيان. مي گفتند همانطور كه بيت العدل حكم همجنسگرائي را تغيير داد حكم مرد بودن اعضاى بيت العدل را هم تغيير دهد و راه ورود زنان به بيت العدل را باز نمايد تا با تساوي حقوق رجال و نساء سازگار شود.
irani
فعّال
پست: 339
تاریخ عضویت: جمعه 22 آذر 1387, 9:23 pm

پست توسط irani »

محمدكاظم سجادى در وبلاگش مطلبى در مورد همجنسگرائي. هويدا نوشته است. عينا و بدون اظهار نظر آورده مي شود:
دفتر مطالعات و پژوهشهاى فرهنگى رويش:http://rooyeshha.blogfa.com/post-99.aspx


"يكي از عناصر سطح بالاي بهائي در رژيم ستمشاهي كه به فساد و بي بندوباري اشتهار يافت , « امير عباس هويدا » مي باشد. او در منصب « نخست وزيري » علاوه بر غارت اموال كشور و ياري رساني هاي مكرر به محافل و مجامع وابسته به بهائيت , و نيز علاوه بر اينكه بسياري از پستهاي مهم و كليدي را به بهائيان واگذار نمود و آنان را بر تشكيلات سياسي و شريان هاي افتصادي مملكت مسلط و حاكم ساخت , به آلودگي هاي جنسي و گسترش فساد و تباهي نيز اشتغال داشت .
آنچه در باره فساد و بي بندو باري اين عنصر خائن به صورت يك امر مشخص و ثابت شده مشهور است , « همجنس گرائي » او مي باشد. اين انحراف و انحطاط اخلاقي و جنسي نه تنها در ميان خواص دربار , كه در سطح جامعه و در بين مردم نيز زبانزد و مشهور گرديد. شخص شاه نيز به طور كامل از اين آلودگي با خبر بود و با بي اعتنائي از كنار آن مي گذشت و از آنجا كه خود و اطرافيانش همه فاسد و منحرف بودند , اين عمل شنيع را طبيعي و معمول و متداول تلقي مي كرد و مانعي بر سر راه آن ايجاد نمي نمود!
در پرونده ساواك مواردي از همجنس بازي امير عباس هويدا ذكر شده است كه به سه نمونه از آنها اشاره مي كنيم .
نمونه اول مربوط مي شود به اطلاع دقيق و مشهود همسر هويدا از صحنه همجنس بازي شوهرش با يك پسربچه و بر آشفتگي و پريشاني او كه در نهايت به تقاضاي طلاق از هويدا و متاركه با اين عنصر فاسد مي انجامد .
نمونه دوم از وقوع عمل همجنس بازي « هويدا « و « سپهبد حميدي » خبر مي دهد. متن اين گزارش چنين است :
« در چند روز اخير در دادگستري و دادگاه هاي بخش واقع در خيابان فرصت شايعات زننده اي در مورد آقاي هويدا به شدت رواج دارد. از جمله گيل دشتي قاضي دادگستري و مشايخ وكيل دادگستري اظهار داشتند كه سپهبد حميدي با هويدا روابط نامشروع دارد.
نمونه سوم مربوط به شخصي است كه از هويدا درخواست كار و مسئوليتي مي نمايد و هويدا به وسيله واسطه اي , شرط اصلي برآوردن خواسته او را پذيرش عمل لواط و همجنس بازي اعلام مي كند! شخص مزبور پس از شنيدن پيشنهاد هويدا به شدت منقلب و متحير مي گردد و نامه اي تند براي او ارسال مي كند. بخشي از اين نامه كه در پرونده ساواك مضبوط مي باشد , چنين است :
« شما فردي هستيد نه خانواده داريد و نه مردي و نه تقوا و نجابت . شما مصداقي از افرادي هستيد كه اميرالمومنين با بيان فصيح خود تعريف كرده است : « وقتي برتري و فضيلت در اجتماع فراموش شود اوباش و اشرار پا بر سرير حكومت گذراند و زمام امور به مشت گيرند و بر ارباب دين و فرهنگ حكومت كنند. » رفتار بي شرمانه شما با من نشان داد كه شما هيچ گونه علقه و رابطه قلبي و معنوي با فرزندان ايراني نداريد. شما اسما ايراني ولي رسما ايراني نيستيد. شما با من كه سراسر عمر خود را به شرافت گذرانده و هرگز حتي يك لحظه جبهه مبارزه با ظلم و ظالم را ترك نگفته ام ... چنان رفتار بي شرمانه و نانجيبانه كرديد كه دود از سر و فرياد از دل برخاست ... خجالت نكشيديد و حيا ننموديد نسبت به كسي كه از لحاظ دانش , اخلاق و شخصيت بر شما برتري داشت و در مقام استاد بود به وسيله مرد شريفي پيشنهاد بي شرمانه داديد و مرا به انجام عمل بي شرمانه دعوت كرديد. زهي رذالت !زهي بي شرمي ! تنها اشتباه و گناه من اين بود كه خواسته بودم امر مشكل و خطيري را بر من محول نمائيد تا كار نمونه انجام دهم و سر مشق افراد بيچاره و زاري كه در مقام و مسند چاره جويان نشسته اند باشم . اميد است اين نامه تند و تيزولي عبرت انگير تو را تاديب كند تا شخصيت و مقام اشخاص را به بازيچه نگيري ... »
فساد و بي بندو باري جنسي در ميان سران و عناصر اصلي بهائيت هم اكنون نيز امري طبيعي و متداول است و فرقه هاي مختلف اين مسلك استعمار ساخته موجوديت شوم و ضدانساني خود را با گسترش اين روابط , وابسته و پيوند خورده مي دانند.
آلودگي به آزادي هاي لجام گسيخته جنسي به صورت يك « اصل » و « ضرورت » از رهبران و سران بهائيت به لايه هاي مياني و بدنه اين تشكيلات شيطاني تعميم يافته است , به گونه اي كه وجود محافل و مجالس مختلط زنان و مردان و دختران و پسران و از ميان برداشتن همه قيود و ضوابط اخلاقي و جنسي , امري عادي و طبيعي محسوب مي شود.
تشكيلات بهائيت همچون ساير جريان ها و احزاب و تشكل هاي سياسي مخالف و معاند با تعاليم و قوانين مقدس اسلام , وجود ارتباط هاو جاذبه هاي جنسي نامشروع و خلاف عقل و خرد و معيارهاي الهي و انساني را براي پيشرد اهداف استعماري خود لازم و حياتي مي دانند و به همين دليل زمينه هاي مساعد و مناسب را براي گسترش آزادي هاي جنسي در ميان هواداران خود مهيا مي نمايند و بدين وسيله با تطميع جنسي و شهوي دختران و پسران و سرگرم كردن آنان به هرزگي و فساد , هر زمان و به هر طريق كه بخواهند به بهره برداري هاي سياسي در مسير تحقق اهداف قدرتهاي سلطه گر و جنايتكاري چون آمريكا و انگليس و اسرائيل مي پردازند."
منابع:
گزارش به ساواك , 1350,8,30 ـ ظهور و سقوط سلطنت پهلوي , ج 2 , ص 397
گزارش به ساواك , 1350,10,22 ـ همان منبع , ج 2 , ص 397
irani
فعّال
پست: 339
تاریخ عضویت: جمعه 22 آذر 1387, 9:23 pm

پست توسط irani »

این خبر نیز می تواند تا اندازه ای با موضوع این تیک مربوط باشد زیرا تلاش بیت العدل

و امثال عرفان ثابتی برای حمایت از همجنسگرایان در راستای هماهنگی با سیاست

های اسرائیل است زیرا خانم روحیه ماکسول فرموده بود:بهائیت و اسرائیل ،حلقه های

یک زنجیرند...!


خبرگزاري آريا-سفير اسرائیل در آمريکا گفت:

اسرائيل بهشت همجنس گرايان است، و اينگونه افراد بخشي جدايي ناپذير از جامعه

اسرائيل به شمار مي آيند!

مايکل اورن در کنفرانس سالانه منحرفان جنسي در آمريکا اظهار داشت: ما اينگونه افراد

را بعنوان نيروي ارتش، فيلسوف، قانونگذار، قاضي، کارگر کارخانه، پزشک، و معلم به کار

مي گيريم، آنها همجنس گرا نيستند، بلکه با تمام افتخار عضوي از جامعه اسرائيل به

شمار مي آيند.

ارون تأکيد کرد که رژيم اشغالگر در سالهاي گذشته از راهپيمايي سالانه منحرفان

جنسي در شهر قدس استقبال کرده و از آنها کاملا حمايت کرده است.

دان اسليور نماينده منحرفان جنسي در حزب کار رژيم صهيونيستي، اخيرا خود را نامزد

اين حزب در انتخابات آينده کنيست کرده است.

دفاع سفير اسرائيل در آمريکا از همجنس گرايي در شرايطي است که پيش از اين دان

سليور نماينده همجنس بازان در حزب کار اسرائيل، خود را براي راهيابي به کنست در

فهرست انتخاباتي اين حزب نامزد کرده است.

همان زمان روزنامه معاريو نوشت: « اين اولين باري است که يک همجنس باز به طور

آشکارا خود را نامزد انتخابات کنست مي کند اما نکته قابل توجه موافقت شلي ياحي

موويچ رئيس حزب کار با نامزدي دان سليور است».
irani
فعّال
پست: 339
تاریخ عضویت: جمعه 22 آذر 1387, 9:23 pm

پست توسط irani »

این خبر نیز بد نیست به این تاپیک افزوده شود:

نقش اسرائیل در ترویج همجنس گرائی
به دنبال ترویج همجنس گرایی توسط اسرائیل در جهان، کشورهای اروپای شرقی خواستار تصویب قانون مجازات تبلیغات همجنس گرایی شدند.

به گزارش یورو نیوز، کشورهای لیتوانی، لتونی، مجارستان، مولداوی، اوکراین و روسیه در حال تصویب قانون مجازات تبلیغات همجنس گرایی هستند.
در کشورهای اروپای شرقی، ملی گرایان و گروه های راست گرای مسیحی با همجنس گرایان سر سازگاری نداشته و با اسرائیل به جهت برگزاری کارناوال های همجنس گرایان در این کشورها مخالفت کرده اند.
جالب است که علی رغم وجود آزادی های جنسی در غرب، مردم عادی آنجا نیز با پدیده منفور همجنس گرایی مخالف اند. دراین باره یکی از فعالان جنبش دگرباشی جنسی اعتراف کرد: «در دنیای کار، غیرممکن است بگوییم که ما همجنس گرا هستیم چون مسخره یا مورد نفرت واقع می شویم. معمولا همجنس گرایان مرد یا زن و دگرباش های جنسی از خشونت های فیزیکی و زبانی رنج می برند.»
نمایندگان حامی قانون مجازات تبلیغات همجنس گرایی هدف این قانون را کمک به زادولد انسان ها، حمایت از اقلیت های جنسی(انسان های خنثی)، ارزش های سنتی و مبارز علیه بحران جمعیتی می دانند. همچنین حامیان این قوانین اظهار می دارند که افراد نابالغ نیز ممکن است تحت تاثیر روابط نامشروع همجنس باز ها قرار بگیرند.
گفتنی است که اسرئیل یکی از ترویج کنندگان همجنس گرایی در جهان است به گونه ای که همجنس گراها با حمایت ها و برنامه ریزی های اسرائیل در صدد برگزاری کارناوال همجنس گرایی در کشور مسلمان جمهوری آذربایجان بودند.
این در حالی بود که مردم مسلمان این کشور شدیدا مخالف برگزاری چنین مراسمی بوده و خواستار لغو مراسم رژه همجنس گراها شده بودند./ یورونیوز
yamahdi
پست: 0
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 16 دی 1397, 9:46 pm
محل اقامت: تهران

Re: عرفان ثابتی،همجنسگرائی،بیت لعدل

پست توسط yamahdi »

بهاییان مامورند که مدافع و حامی مظلومین باشند................. اینجاش خیلی دقیقه
ولی سوال مهم ما اینه که پس چطور در مقابل این همه ظلم جنایت در تمام دنیا میشه حتی شما یه کلمه هم حرف نمیزنید؟
اصلن مگه میشه تو اسرائیل بودو بخوای علیه ظلم حرف بزنی؟/
sitecode98
پست: 0
تاریخ عضویت: دوشنبه 27 آبان 1398, 3:43 pm
محل اقامت: http://www.idea-soft.ir/
تماس:

Re: عرفان ثابتی،همجنسگرائی،بیت لعدل

پست توسط sitecode98 »

ممنون از سایت خوبتون بسیار جالب بود
ارسال پست