واکنش بهائیت به حادثه تروریستی کرمان!

0 242

آن‌ها که حقوق شهروندی بهائیان را مطرح می‌کنند بخوانند:
به دنبال حادثه تروریستی ۱۳ دی در کرمان و شهادت و زخمی‌شدن تعداد زیادی از هم‌وطنان، تشکیلات فرقه ضاله بهائیت واکنش هدفمندی را نسبت به این واقعه دردناک داشت. انگار نه انگار این همه زن و کودک و جوان سالمند که بدنهای محترمشان در اثر بمب انتحاری تکه پاره شده است هیچ ارزشی نداشته اند
چند روز پیش از سالگرد شهادت سردار سلیمانی، تئوریسین و سخنگوی بهائی مطالبی توهین‌آمیز نسبت به ایشان و سپاه منتشر کرد و برخی افراد بهائی عباراتی زشت را در مورد سردار دلها به کار بردند.
در سالروز شهادت حاج‌ قاسم سلیمانی و بروز حادثه تلخ و دردناک تروریستی در کرمان، منابع فرقه گمراه بهائیت عکس‌العمل‌های متفاوتی در باره آن داشتند.
منابع رسمی بهائیت و رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و سران، مبلغان و سخنگویان این فرقه گمراه که در هر موضوع کوچکی در ایران اظهار نظر می‌کردند درباره این حادثه تروریستی سکوت کردند.
معلوم می شود شعار پر طمطراق « وحدت عالم انسانی » فقط برای جزوه های تبلیغاتی بهاییت کاربرد دارد .!؟!
افراد نفوذی بهائی در نهاد حقوق بشر سازمان ملل مانند رها بحرینی و نازیلا قانع نیز در باره این حادثه وحشتناک سکوت مطلق کردند.
برخی گروه‌ها و افراد بهائی که غالباً ایرانی هستند درباره این حمله تروریستی مطالبی را در فضای مجازی منتشر کردند که حاوی نکات زیر است:
– نسبت‌ دادن حادثه به خود جمهوری اسلامی
– توهین به رهبری و نهادهای انقلابی
– طرح مسائل تحریک‌آمیز مانند چرا از فرزندان شهید سلیمانی یا سپاه کسی آسیب‌ ندیده است
– نسبت‌دادن حادثه به گروه‌های اسلامی
– زیر سؤال‌ بردن نیروهای امنیتی
– نسبت‌ دادن واکنش تند به نهادهای امنیتی علیه گروه‌های معاند بعد از حادثه کرمان
چنین واکنشی از سوی تشکیلات فرقه ضاله بهائیت هدفمند بوده و چون گذشته امنیت ملی و روانی جامعه را هدف گرفته است.
این جمله منسوب به بهاالله ، کاربردش در کجاست : « همه بار یک دارید و برگ یک شاخسار »
رسانه‌هائی همچون من و تو، بی‌بی‌سی، ایران اینترنشنال که یا متعلق به بهائیت بوده یا افرادی بهائی بعنوان کارمند، کارشناس یا… در آنها اعمال‌ نفوذ دارند با پخش برنامه‌هائی به‌ صورت مستقیم یا غیر مستقیم به تمسخر مردم ایران پرداخته، نتوانستند شادی خود را از درد و مصیبت مردم ایران مخفی کنند.
کسانی که عامدانه یا لجبازانه یا احمقانه با طرح مسائلی همچون حقوق شهروندی از بهائیت دفاع می‌کنند اینک واکنش بهائیان را در حادثه کرمان ملاحظه کرده از عمق کینه آنها نسبت به ایران، مردم و اسلام مطلع شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =