قوانین و مقررات سایت بهائی پژوهی

۱- تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اوّلین فرصت حذف خواهد شد؛ ضمناً نام كاربری را فقط با حروف انگلیسی ایجاد نمایید.

۲- کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند؛ در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، با کاربر برخورد خواهد شد.

۳- مسؤولیّت مطالب ارسال شده توسط کاربران بر عهده‌ی خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا دیدگاه مسؤولین سایت نمی‌باشد.

۴- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می‌باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید؛ در صورتی که مطلب یا یادداشت مذکور همراه نام نویسنده بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

۵- از نوشتن تبلیغات تجاری در قسمت نظرات یا پروفایل خود پرهیز كنید.

۶- در صورت مشاهده‌ی هرگونه بی‌احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسؤولان پورتال، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.

۷- لطفاْ در زمان مطرح كردن مطالب یا پرسش‌ها، به حدود و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداً خودداری فرمایید؛ ضمناً از درج هرگونه مطالب مربوط به سیاست اجتناب كنید كه در این صورت، دسترسی كاربر به سایت مسدود خواهد شد.

۸- استفاده از کلمات، جملات، عکس‌ها و تصاویر، شماره تلفن و آدرس سایت‌های دیگر به عنوان امضا تخلّف محسوب می‌شود و برابر با قوانین برخورد خواهد شد.

۹- درج شماره تلفن در همه بخش‌های سایت ممنوع است.

۱۰- مطالبی که در پروفایل کاربران قرار می‌گیرد نباید با موضوع سایت مغایرت داشته باشد.

۱۱- لطفاً در هنگام طرح پرسش‌های خود، آن‌ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید؛ بدین معنی که اگر پرسش‌های مختلفی دارید، آن‌ها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی پرسش‌ها در یک ارسال خودداری فرمایید.

۱۲- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال پرسش‌ خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند؛ این موضوع می‌بایست در رابطه با پرسش، مشکل و یا پیام ایشان باشد.

۱۳- قبل از ارسال پرسش، لطفاً پرسش‌های قبلی را جستجو کنید، شاید جواب شما پیش‌تر ارائه شده باشد و با این کار سریع‌تر به جواب خود برسید.

۱۴- برای پرسشی که می‌خواهید ایجاد کنید، عنوان مناسبی انتخاب کنید و از ارسال پست‌های تکراری و بی‌محتوا جداً خودداری نمایید.

۱۵- در صورت حذف شدن پست یا پرسش شما، موضوع را از طریق بخش تماس با ما با مدیریت سایت مطرح و پیگیری نمایید و از ارسال پست‌های تکراری اجتناب نمایید.

۱۶- از درج پرسش خود با استفاده از حروف انگلیسی در بخش فارسی سایت خودداری نمایید.

 

تمام حقوق این پورتال برای مؤسّسه بهائی‌پژوهی محفوظ است.

کپی‌رایت© بهائی‌پژوهی؛ ۱۳۹۸-۱۳۸۵.

Back To Top