صمیمانه!

حرف های خودمانی
sadaf2001

پستتوسط sadaf2001 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 10:57 pm

salam

sadaf2001

پستتوسط sadaf2001 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 11:02 pm

aya kasi on line hast?

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » جمعه 4 اسفند 1391, 8:51 am

دوست جديد صدف
درود بر شما و مقدمتان گرامى.
اينجا هماره آنلاين هستيم. اگر هم بدلايل فنى نباشيم دقايق يا ساعاتى چند مطالب دوستان جديد را مي بينيم.
فكر كنم مى خواهيد چيزى بگوييد كه پرسيده يد آنلاين هستيم يا نه.
مطالب خود را بفرماييد. 
خرين ويرايش توسط 1 on Sardabir, ويرايش شده در 0.

sadaf2001

پستتوسط sadaf2001 » جمعه 4 اسفند 1391, 5:32 pm

ba salam. nemitavanam farsi benevisam. pozesh.
?soal man in ast. Lohe feshordeye Noor chist
Az koja mitavanam bayane farsi ra bedast byavaram?
sepasgozaram

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » جمعه 4 اسفند 1391, 5:48 pm

دوست عزيز
لوح فشرده نور را در سايت مركز تحقيقات كامپيوترى نور به آدرس اينترنتى زير بدست بياوريد:
www.noorsoft.ir
كتاب بيان فارسى هم توسط بهاييان روى اينترنت قرار داده نشده است.
چنانچه مقصد خود از خواستن آن را بفرماييد دوستان محقق شما را راهنمايي كنند.

sadaf2001

پستتوسط sadaf2001 » جمعه 4 اسفند 1391, 6:32 pm

basalame mjaddad. man ba bahaiiane beitolsdlie ziadi dar yek mantaghe zendegi mikonam va besyari az in azizan az tamamye neveshteye aghaye ali mohammad shirazi bikhabarand va haghir niz ta kho an ra be chashm nakhanam hokme aghl nist ke az an sokhan goya agarch shavahed be sehhat in mataleb ke man omdatan az sayte bahaii pajohi mikhhanam hokm mikonad. az tavajjohetan motshakkeram

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » جمعه 4 اسفند 1391, 6:51 pm

آرى دوست گرامى، خوب مى كنيد كه تحقيق كرده با آنها سخن مبگوئيد. خوب است همه بهائيان بيان را بخوانند چون جناب باب را مبشر و نقطه اولى مى دانند و اصلا باب سند حجيت بهائيت است .
اگر باب ابطال شود رهبران بهايي حجيتى ندارند زيرا اگر باب اثبات نشود موعود او كه من يظهره الله باشد هم ابطال مى شود.
سند حجيت باب هم كتاب بيان است. اما معلوم نيست چرا اين سند حجيت خود را روي اينترنت نمى گذارند. بهتر است شما از خود بهائيان آن را طلب نموده و اگر آوردند شروع كنيد با آنها ، آن را بخوانيد.
دوستان ما در تاپيك " حقوق شهروندى" در اين سايت، بخش هايي از آن را در موضوع حقوق شهروندى آورده اند. مراجعه فرماييد.

sadaf2001

پستتوسط sadaf2001 » جمعه 4 اسفند 1391, 7:49 pm

Sardabire gerami
kare haghir az shenakhtane jenabe aghaye ORYAN BAZ - ravane marhome Ayati shad_ gozashte ast. man ba in azizane beitoladli besyar nazdikam va dashtane in ketab va aghallan khandane noskheye kopi az asl ke be taiide khatt shenasan resideh bashad barayam besyar mohem ast. Besyari az iranian tabeye amr dar in dyar hatta vaghti be akka miravand az hajj bodane safar khish na agahand. Az shoma taghaza mikonam baraye yaftane ketabe bayane farsi yaryam konid. Omidvaram va goman daram az bahaii pajohan hatman kasi az in AMR agah ast.
Sepasi faravan daram.

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » جمعه 4 اسفند 1391, 8:35 pm

از سطر اول شما چيزي نفهميدم . به هرحال مشخصات و ادرس و تلفن خود رابراي ايميل سايت ارسال فرماييد تا محققان سايت در صورتى كه بتوانند كمكى بنمايند با شما تماس بگيرند.

kasandan

پستتوسط kasandan » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 7:47 am

Sardabir نوشته شده:دوست جديد جناب kasandan
ضمن خير مقدم و تشكر از لطف شما در مورد وجود آزادي بيان در" بهايي پژوهي " ، چنانچه سوالات خود در مورد بهائيت را مطرح كنيد زودتر به نتيجه مي رسيد و انبوه دوستان سايت نيز در جريان داد و ستد علمي شما قرار مي گيرند. مهم آنست كه حقيقت جويي شما با پرسش پاسخ در منظر پژوهشگران به نتيجه برسد. با سپاس

ممنون از توجه شما.
سوال خاصی نداشتم، راستش تو کشوری که ما زندگی میکنیم مردم فکر میکنن هرکی مسلمون نباشه بهاییه! منم یه مدت پیرو هیچ دینی نبودم که بتونم بدون تعصب درباره عقایدم فکر کنم و موضعمو مشخص کنم، اما دقیقن وقتی میخواستم مسلمون بشم تو کار انجام شده قرار گرفتم و یه موجودی رفت گفت من بهاییم و الانم در شرف ممنوعیت از ادامه التحصیل قرار دارم، فقط میخواستم درباره دین جدیدم اطلاعات کسب کنم بلکه حداقل در جامعه بهاییان پذیرفته بشم!!!

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 7:13 pm

دوست عزيز
تحقيق ، كار خوب و پسنديده ايست بخصوص براي انتخاب دين.
همكاران ما در اين سايت، مطالب زيادى را در موضوع بهائيت تحقيق كرده اند. ببينيد و اگر مطلبي بود كه سوال داشته باشيد بفرماييد تا روي آن بحث شود.

janazad

پستتوسط janazad » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 6:56 pm

سلام
من از گرگان هستم
در شهر ما خانمی از جامعه بهائی هست که بسیار مودب و موقر هست و کلاسهای روحی رو به بهترین شیوه اداره می کنه!
ایشان در راستای دوستی و مصاحبت با دوستان غیربهائی و همچنین ارتباطات دوستانه باایشان تلاش زیادی میکنه و درواقع نماد وحدت عالم انسانیه و تمام شیوه های جذب و تبلیغ رو استفاده میکنه تا بهائیت رو دین منتخب و برگزیده نشان بده و انصافا در این راستا موفق بوده و وجهه واقعی این دین مبین را نشان داده است و رابطه ای حسنه و شایسته ی این دین با شاگردانش داشته است که قابل تحسین است و ضمنا این رابطه حسنه را با دوستان شاگردانش که تازه با آنها آشنا میشود نیز دارد.
نوع رابطه ایشان از نوع رابطه روحی و دوستی و جسمی نیست بلکه رابطه جنسی است!!!!!!!!!!!
و ایشان موفق شده با تمام شاگردان کلاس روحی اش این رابطه نامشروع را برقرار کند و و حتی دوستان آنها را بی نصیب نگذارد!!!! و اگر دیگر بهائیها در اجرای این کلاسها با مشکلاتی روبرو بده اند ایشان توانسته بیشترین بهره را از این کلاسها ببرد!!!!! و باتوجه به اینکه جامعه بهائی گرگان از سابقه ایشان اطلاع داشته اما اداره این کلاسها را به این بهانه که شخص دیگری در آن منطقه نبوده که عهده دار این کلاسها شود به ایشان داده است!!! و پس از افشا شدن رابطه ایشان با چند مرد متاهل و پاشیده شدن بنیان خانواده شان این جامعه به یک ابراز انزجار از این خانم بسنده کرده است!!!!
بنده که انسان معتقد و با ایمانی نیستم برای این دین و آیین متاسفم که برای تبلیغ از این شیوه ها هم دریغ نمیکند و بنده چنین روشی را در بین مسلمانان و مسیحیان و یهودیان و ... و حتی بیدینان و دین ستیزان هم ندیدم!!!!!!!
من به عنوان یک انسان آزاده در قبال آزادی عقیده و آزادی بیان احساس مسئولیت میکنم و برای افشای این متدها در هیچ دادگاهی حتی در مجامع بین المللی ابایی ندارم و به عنوان یک انسان اهل اندیشه از چنین مکتبهایی که به جای استدلال ورزی از چنین شیوه هایی استفاه میکنند اعلام انزجار میکنم

باشد تا اهل اندیشه بیاندیشند و بشنوند و ببینند و ندای مظلوم نمایی شان را به معنای محق بودنشان ندانند.
ضمنا بنده در این سایت برای همین افشاگری عضو شدم و شما را که اهل پژوهش دیدم به اندیشه دعوت کردم چه مسمان چه بهایی چه بی دین....
موفق باشید

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » جمعه 18 اسفند 1391, 3:22 pm

دوست جديد جناب جان آزاد

ورودتان را خوشآمد عرض ميكنم. چنانچه فرمايشاتتان را مستند فرماييد ممنون مي شويم. زيرا ممكن است اين سخن شما حمل بر تعصب يا دروغ پراكني شود لذا اگر چنانچه فرموديد كارهاي ايشان فسادهايي ايجاد كرده و موجب ازهم پاشيدگي بعضي خانواده ها شده و جامعه بهاييان هم ابراز شرمندگى نموده مستنداتش آورده شود به بهايي ستيزي متهم نمي شويد!

janazad

پستتوسط janazad » جمعه 18 اسفند 1391, 4:00 pm

سلام بر شما
دوست عزیز بنده قصد اتهام زنی و ستیزه گری با هیچ اعتقادی رو ندارم و این رفتار ناجوانمردانه در امر تبلیغ مرا به واکنش تند واداشته است!!!! بنده هم نام شهر را ذکر کرده ام تا دوستان را برای تحقیق نزدیک کنم اما مستند دیگر از نظر شما چه می تواند باشد؟ ذکر نامشان را هم در این سایت صحیح نمیدانم و هرکس هم بخواهد مرا به تعصب و دروغ پراکنی متهم کند میتوانم بصورت خصوصی اطلاعات مستند را در اختیارش برای تحقیق بیشتر بگذارم و یا هر روش دیگری را که شما برای مستندسازی بهتر میدانید!!!
البته بنده معتقد به این روشها و شیوه ها برای مقابلات عقیدتی نیستم اما چه کنم که شاهد این رفتار ناشایست بوده ام و دیگر عقیده ای نمیبینم که بخواهم با آن منطقی مقابله و یا مطالعه کنم.
سپاس از حسن توجه شما . . . .

janazad

پستتوسط janazad » جمعه 18 اسفند 1391, 4:21 pm

البته امیدوارم مطرح کردن این مطلب موجب رنجش خاطر شما و دیگر دوستان نگردد

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » شنبه 19 اسفند 1391, 6:14 am

با سلام مجدد.رنجش خاطری تیست.
فرمایش شما را مثل هر کاربر دیگری می شنویم لیکن در یک فرایند وسیعتر باید محققان بتوانند حادثه ای را که در این زمان رخ داده پیگیری کنند .
شما این فرمایشات خود را با نام و مشخصات دیگری که فرمودید برای سایت ایمیل فرمایید ما آنرا منتشر نخواهیم نمود تا اگر با انکار روبرو شدید
مستند آن موجود باشد.موفق باشید.

janazad

پستتوسط janazad » شنبه 19 اسفند 1391, 10:52 am

سلام مجدد
به ایمیل تان ارسال کردم
امیدوارم بتوانیم جهت پیگیری و پیشگیری اقدام نمائیم
سپاس از حسن توجه شما[b]

hoda
فعّال

پستتوسط hoda » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 9:01 am

با سلام خدمت سردبیر گرانقدر و جناب جانزاد
رویه‌ی سایت بهائی پژوهی، پرداختن به مسائل غیر اخلاقی بهائیان نبوده است. من منکر بروز رفتارهای خلاف اخلاق در بین برخی بهائیان نیستم. هم چنان که شاید برخی رفتارهای نشایست از سوی پیروان دیگر ادیان نیز سر بزند. اما پرداختن به این مسائل که اثبات آن دشوار است، چیزی بر معلومات دیگران نمی افزاید و حتی در صورت اثبات، از آن جا که می تواند رفتار سوء یکی از پیروان معرفی شود -آن چنان که فرموده اید- فایده ی چندانی ندارد. در عین حال هوشیاری در برابر چنین مباحثی بر همگان لازم است.
لذا خواهش می کنم از طرح مجدد چنین مباحثی تا آن جا که ممکن است پرهیز شود و سمت و سوی پژوهشی سایت که با استناد به آثار مکتوب بهائیان بوده است، همچنان محفوظ بماند و چنان چه سردبیر محترم صلاح می دانند، ضمن احترام به جناب جانزاد، این کامنت ها حذف شود.

Sardabir
فعّال

پستتوسط Sardabir » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 1:18 pm

کاملا با شما موافقم.شیوه بهایی پژوهی چنین نبوده و نیست.لیکن اجازه بدهید برای ثبت تاریخی شرایط و مشکلات اجتماعی ،هم کامنت ها حذف نشود هم تذکر شما خوانده شود. شاید دوستانی همچون جانزاد که متوجه یک انحرافی می شوند بخواهند برای کسانی که بی خبرند هشدارهایی بدهند که کلیتش مفید است.ممنون از ارائه طریق.

jaberi19

پستتوسط jaberi19 » شنبه 26 اسفند 1391, 5:40 pm

سردبیر محترم

با توجه به صحبت های اخیر در تاپیک بیت العدل و تبلـیغ، تقاضا دارم تاپیکی با عنوان "حمایت از حکومت جائر و خونریز" باز کرده تا در آن گفتگو کنیم.

ممنون

بازگشت به “خودمانی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان