Pedro

pedro-rahna

Pedro

پستتوسط pedro-rahna » یک شنبه 2 مهر 1385, 9:00 am

جناب ياس جناب جويا سلام
اگر باعث جريحه دار شدن احساسات شما شدم از صميم قلب عذ ر ميخواهم . من فقط ميخواستم انچه را كه در دلم بود بيان كنم. من بشما قول ميدهم ديگر موضوعي ننويسم.
موفق باشيد

Pedro

yas
فعّال

پستتوسط yas » یک شنبه 2 مهر 1385, 9:39 am

پدروی عزیز تازه داشتیم به شما عادت می کردیم.چه شد رفتید؟شعار ها تمام شد و ابلاغ کلمه کردید ومسئولیت تمام شد وتحری حقیقت هم به پایان رسید؟!

من نمی دانم چرا تا جویا از این عزیزان می خواهد حقانیت بهائیت را ثابت کنند.غیب می شوند.ان شاءاله که اینطور نیست.
عزیز من چرا اینقدر دوست داری تاپیک جدید باز کنی .آن دو تاپیک قبلی ات که باز کردی به نام "اما ملت ایران" و" گفتگو با دوستان " در انتظار پاسخند باز تاپیک جدید باز می کنی. یک جا بایست و قرار بگیر تا گفتگو کنیم.
حتما معنی وحدت عالم انسانی این نیست که سر زده وارد خانه ای شویم و بساطی در اتاقی بگستریم ساعتی بعد به اتاق دیگری برویم وباز همین طور سه جا را زخمی کنیم و بعد هم برویم!
گفتید می خواستم درد دل کنم. خوب سایت ما هم به شما اجازه داد درد دل های خود را گفتید.حالا کسی حق ندارد بعد از شنیدن درد دل هایتان از شما سوال کند؟
حالا بگوئید پتک بر سر ماست که در ایرانیم یا برسر شما که نمی دانم چرا اجازه صحبت ندارید وغزل خدا حافظی می خوانید.لازم نیست برای پاسخ باز تاپیک جدیدباز کنید همین جا پاسخ دهید.شما هم موفق باشید.

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » یک شنبه 2 مهر 1385, 9:40 am

جناب پدرو ضمن عرض سلام، بیان صادقانه ی عقایدتان به هیچ روی احساسات بنده را جریحه دار نکرده است. مگر سخنی که بیانگر این مطلب باشد، از حقیر شنیده اید. بنده ضمن استقبال از گفت و گو با جناب عالی و هر بهایی دیگری که در پی تحری حقیقت است، اعلام می کنم که نه تنها از شما بلکه از هیچکدام از عزیزان دیگری که با آن ها افتخار هم سخنی را دارم، هیچ رنجشی ندارم و به محضر مبارک شما هم اعلام می کنم که نهایت خرسندی مرا فراهم می فرمایید اگر مرا مفتخر به مباحثه ی علمی بفرمایید. متشکرم

roozbeh

پستتوسط roozbeh » یک شنبه 2 مهر 1385, 1:11 pm

جناب پدروی عزیز؛

با توضیحاتی که جناب جویا و یاس داده اند؛ امیدوارم جای هیچ بحث و بهانه ای باقی نمانده باشد.
از شما و تمامی عزیزانی که در پی تحرّی حقیقت اند انتظار می رود حس نیّت خویش را در منظر تمامی کاربران سایت به نمایش گذارند و با بحث علمی همراه با مدارک مستند به میدان آمده؛ تا سره از ناسره برای همگان آشکار شود.
در فضای علمی و آزاد سایت بهایی پژوهی این کمترین انتظار از یک محقّق بی تعصّب است.

موفّق باشید.

بازگشت به “تناقضات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان