ماجراهای جالب بی بی سی

Sardabir
فعّال
پست: 458
تاریخ عضویت: یک شنبه 18 تیر 1385, 11:31 am

ماجراهای جالب بی بی سی

پستتوسط Sardabir » چهار شنبه 16 خرداد 1386, 1:51 pm

یاس تقاضای گشودن این تاپیک را در صمیمانه ،اینگونه مطرح نمود:

جناب سردبیر
وبلاگ بی بی سی به نام "باغ های بهائیان=حدائق البهائیون" پس از پانزده روز خاموشی (از 22 می تا6 ژوئن) دوباره امروز (ششم ژوئن )فعال شد و چند کامنت جدید را بالا آورد.اما این بار هم دسته گلی به آب داده که جالب است...چنانچه صلاح بدانید تاپیکی با عنوان "ماجراهای جالب بی بی سی"گشوده شود که کاربران بحث را در آنجا دنبال کنند و مطالبی که به بی بی سی می فرستند برای این تاپیک هم ارسال فرمایند تا دیگر پژوهشگران در جریان قرار گیرند.متشکرم

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » چهار شنبه 16 خرداد 1386, 2:57 pm

پژوهشگران و خوانندگان گرامی
از مدتی پیش از طریق این سایت در جریان حرکت بنگاه خبر پراکنی بی بی سی(بریتانیای کبیر) در مورد تبلیغ بهائیت در وبلاگ فارسی به بهانه گزارشی از خبرنگارانش از باغ های بهائیان (مقابر باب و بهاو بیت العدل ) در اسرائیل قرار گرفتید. با ارائه نظرات ناقدان مطالب وبلاگ،بی بی سی سیاست خاموشی را برگزید.یکبار هفت روز و یکبارهم پانزده روز از بالا آوردن مطالب جدید طفره رفت .امروز (16 خرداد ) بی بی سی بار دیگر پس از پانزده روز ،کر کره را بالا برد و کامنت هائی را به کامنت های قبلی افزود.اما معلوم نیست به چه دلیلی شماره های کامنت های قبلی را تغییر داد . شماره ها تنها علامت ارجاعات کاربران بود که بتوانند مطالب یکدیگر را بر اساس آن مورد نقد و گفتگو قرار دهندو با تعویض آنها همه ارجاعات مخدوش می شود.تعویض شماره ها نشان می دهد بی بی سی تعدادی کامنت را در این میانه به کامنت های قبلی افزوده است.با توجه به اینکه بی بی سی امکان کپی از وبلاگ را هم مسدود کرده است تا مدرکی در دست کسی برای این تعویض ها نباشد این خاموشی و ظهور ناگهانی بسیارمعنی دار است!
به هر حال تغییر شماره کامنت های ارسالی را لازم است کاربران به سایت بهایی پژوهی اطلاع دهند.این کامنت ها را هم کاربران امروز ارسال نمودند:


؟ .2007/06/06 .02:24PM .ایمان:

انشقاق در بهائیت

بهائیان پس از شوقی افندی دچار انشقاق شدند.دسته ای بدنبال میسن ریمی رفتند و دسته ای هم دنبال بیت العدل که به نظر طرفداران ریمی این بیت العدل نامشروع و بدلی می باشد چون ولی امر در راس آن نیست. ایندو شاخه مشغول جنگ با یکدیگرندو حتی حاضر نیستند همدیگر را تحمل کنند و یکی که پولدار تر است از ثبت آن یکی در امریکا جلوگیری می کند.مطلب را از قول بهائیان ارتدکس(www.iranbahai.blogfa.com) بخوانید:


فعالیت خنده دار محفل ملی امریکا در ثبت تجاری کلمه بهایی و علامت اسم اعظم
دوستان عزیز بهایی

بیت العدل نا مشروع برای مبارزه با تشکیلات بهاییان حقیقی در امریکا اقدام به ثبت تجاری کلمه بهایی و علامت اسم اعظم نموده است یعنی نام یک دیانت را مانند یک کالا به ثبت رسانده و در این راستا تشکیلات بهایی (حقیقی ) ارتدکس را به دادگاه کشانده است تا انها را از بکار بردن نام بهایی برای خود محروم نماید با توجه به اهمیت موضوع و اثبات حقارت و اقدام خنده اور محفل تحت نظر بیت العدل نا مشروع نظریه یکی از بازدید کنندگان را عینا نقل مینمایم:

جمال میگوید:

مایه تعجب وتاسف احبای ایران خواهد بود که بدانند محفل ملی امریکا که تابع بیت العدل نامشروع میباشدعلیه بهائیان حقیقی در دادگاه ناحیه شمال الینویزطرح دعوا نموده است تا آنها را از بکاربردن نام بهائی وعلامت اسم اعظم ممنوع سازد چون آنها را مانند اسامی وعلامات تجاری به ثبت رسانده. هزینه این دعوا احتمالأ تا پایان آن چند صد هزار دلارخواهد بود که میبایست ازبودجه آن محفل از محل تبرعات احبای آمریکا پرداخت شود. احبای آمریکا از این موضوع بی اطلاع بوده وبه آنها گفته نشده که پولهائی که آنها برای انجام امور خیریه وانتشارات وپیشرفت امروامثالهم پرداخته اند صرف این میشود که بهائیان حقیقی را از یکی از مهمترین حقوق اولیه آنان محروم نمایند. این در حالی است که بسیاری از احبای ایران بدلیل سختگیری ها از نظر امرار معیشت در شرایط بسیار سختی بسر میبرند.

درحالیکه گهگاه محفل ملی آمریکا با استناد به منشورجهانی حقوق بشر ازاینکه بهائیان بعضی از کشورها از آزادی عقیده ودین محروم هستند ونمی توانند دین خودرا با آزادی بیان نمایند ابراز نگرانی می نماید خود با صرف مبالغ اهدائی بهائیان آن کشوربرای امور خیر سعی در محروم نمودن گروهی ازهموطنان خود از همان حقوق وآزادیهای می نماید.

این عمل مانند این است که اهل تسنن شیعیان را از اینکه خود را مسلمان بنامند ممنوع سازند یا بالعکس یا آنکه کاتولیکها از اینکه پروتستانها از صلیب در مراسم مذهبی خود استفاده نمایند جلوگیری نمایند یا آنکه آنهارا از اینکه خود را مسیحی بنامند منع نموده ومسیحیت را مختص خود بخواهند.

کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند میتوانند متن خبر مربوطه را در خبر گذاری زیر مشاهده نمایند .

http://www.sanepr.com/COURT-ACTION-TODA ... _14605.cfm

همچنین میتوانند شرح کامل را در سایت زیر مطالعه فرمایند.

http://www.truebahai.com/court/


؟ . 2007/06/06 .02:38PM.ایمان:

اعتراض بهائیان ایران به بیت العدل

در پی فرمان عفوی که اخیرا بیت العدل برای همه باصطلاح خطاکاران و مطرودین اداری صادر نمود بعضی از بهائیان ایرانی که فرامین قبلی بیت العدل را حتی به بهای پذیرش انواع مصائب عمل کرده بودند و برخلاف متمردینی که امروز مورد عفو بیت العدل قرار گرفته اند خود را بطور کامل در اختیار بیت العدل قرار داده بودند اعتراضاتی را نسبت به بیت العدل ،آغاز نمودندکه این نمونه ای از آنهاست:

بيت العدل مصون از خطا
بمناسبت اعلام عفو عمومي بيت العدل نسبت به بهاييان خطاكار

بهاييان ايران امروز شاهد يكي از بزرگترين اشتباهات بيت العدل بدون ولي امر ميباشند موضوع از اين قرار است كه در طول 27 سال از وقوع انقلاب در ايران بدلايل گوناگون بهاييان از بسياري حقوق خود محروم بوده و هنوز نيز هستند .ما نميخواهيم به موشكافي و بررسي موضوع در اين مقال كوتاه بپردازيم اما انتظار احبا از مديران اجرايي و مدافعين حقوق ايشان اين بوده كه با در نظر گرفتن شرايط اجتماعي راهنماي خوبي براي بدست اوردن حقوق از دست رفته خود باشند . تصميمات بيت العدل اعظم و ياران ايران در طول اين سالهاي مرارت و سختي بهاييان ايران نشانه از نبود يك تحليل وشناخت منطقي از اوضاع داشته است . عدم سناخت نسبت به قانون اساسي فعلي ايران و ارايه راهكارهايي كه بهاييان را بيشتر به مشكل و درگيري با عوامل حكومت وادار ميكند از جمله دستاوردهاي اين راهبردهاي كوركورانه است . يك جوان بهايي در مقايسه با بيت العدل و ياران ايران درك بهتري نسبت به شرايط فعلي داشته از اينرو بسياري اصرارهاي تشكيلات را مبني بر مثلا نوشتن عقيده به ديانت بهايي در پرسشنامه ها را ناديده گرفته و توانستند به بخشي از حقوق خود دست پيداكنند يا در جامعه ازدواجهاي گوناگوني با سايرين صورت گرفت كه بدليل نارضايتي طرف غير بهايي عقد امري صورت نگرفت و يا استخدامهايي كه در ان احبا عقيده خود را شفاها ابراز ولي بصورت كتبي از نوشتن خودداري نمودند . از سوي ديگر جمع بسياري از احبا مشكلات را به جان خريدند و هرگز اين احساس را به خود راه ندادند كه شايد ياران ايران و يا بيت العدل در اين زمينه اشتباه ميكنند .صدماتي كه از اين طريق بر جامعه بهايي ايران وارد شده است قابل احصاء و شمارش نيست . هزاران جوان بهايي از تحصيلات عاليه محروم گشتند؛ هزاران فرصت شغلي از بين رفت ؛ فقر و تنگدستي جامعه را به نابودي كشاند و نتيجه اين سياست ياران ايران جامعه فعلي است كه با مشكلات و محروميتهاي معيشتي گوناگوني دست به گريبان است .

بيت العدل اعظم بدون ولي امر بعد از گذشت اين مدت امروز به اشتباه خود پي برده و براي جبران حقوق پايمال شده احبايي كه اوضاع سخت گذشته را تحمل نموده اند تمامي كساني را كه پايبندي به نظرات ياران ايران نداشته و طرد شده اند را بخشيده و مستوجب عفو دانسته است.

حال اين سوالها مطرح است :

1- آيا احبايي كه امروز مستوجب عفو بيت العدل قرار گرفته اند كار گذشته شان درست بوده است ؟

2- آيا حقوق از دست رفته احبايي كه ميتوانستند همچون خاطيان ( از نظر بيت العدل )عمل نموده و به بخشي از خواسته هاي خود برسند را چه كسي جبران مينمايد؟

3- آيا راه براي خاطيان ؟! جديد باز شده و محدوديتها بكلي برطرف شده است؟

4- آيا بيت العدل به اين موضوع واقف است كه حق طرد هرگز و از جانب هيچيك از مظاهر مقدسه بهايي به ايشان تفويض نشده بود كه امروز دست به عفو احبا بزنند؟

5- آیا وقتي ولي امر بر رياست اين مجمع (بيت العدل )حضور ندارد ميتوان تصميمهاي بموقع براي حل مشكلات جامعه بلا كشيده احباي ايران را انتظار كشيد؟

6- ...و آيا فضاي لطيف حدايق حول حيفا اجازه ميدهد كه پيام درد و رنج بلاتكليفي يك جوان بهايي با هزاران معضل فكري دلهاي لطيف وملهم به الهامات الهي اعضاي محترم مصون از خطاي بيت العدل را ازرده خواهد كرد؟

7- آيا...

8- آيا....

http://www.iranbahai.blogfa.com


؟. 2007/06/06 .3:50 PM. احسان:

ارسال کنیز در بهائیت

اکنون که دوباره وبلاگ بی بی سی پس از پانزده روز فعال شده خوانندگان این وبلاگ را با مطلب جالبی در مورد حیات بهاءاله رهبر بهائیان آشنا می نمایم:
بهاءاله در زمان حضور در بغداد زیر نظر برادرش که رهبر بابیان بود بسر می برد و اگرچه خود مدعی جانشینی باب بود و لی نمی توانست از فرمان ازل تخطی کند چون یکبار این کار را کرده بود و مورد خشم بابیان و برادرش قرار گرفته بود و مجبور شده بود به کوههای سلیمانیه بگریزدو دوسالی در آنجا مخفیانه زندگی کند.بعد از اظهار توبه ،ازل او را می بخشد و او به بغدادبر می گرددو این بار با نقشه ای جدید از طریق چاپلوسی برای ازل برای بدست گرفتن قدرت طرح ریزی می کند.یکی از این چاپلوسی ها را از زبان خواهر او عزیه خانم در کتاب تاریخی تنبیه النائمین بخوانید:

بهاءاله و ارسال کنیز برای ازل

****************

از شگفت ترین رخدادها برای عزیه خانم در هنگام اقامت در بغداد که از آن با

عبارت "اعجب "(یعنی عجیب ترین رویداد) یاد می کند ما جرای ارسال کنیز توسط بهاءاله برای برادرش صبح ازل می باشد . اعجب این است که این کنیز ، دختر خود اوست...!

عزیه این ماجرا را از زبان همسر بهاء اله ( مادر آقا محمد علی ) نقل می کند (هنگامی که برای بردن نوشتجات باب آمده بود) که روزی جناب بهاءاله او را مامور می کند که دخترشان سلطان خانم را لباس فاخر بپوشاند وبه نزد عمویش جناب ازل ببرد و عرضه بدارد این کنیز را از اوبپذیرد...!

همسر بهاءاله می گوید چنین کردم و دختر به نزد ازل بردم و پیام بهاءاله را رساندم. ازل چون این سخن را شنید ناراحت شد و نپذیرفت و گفت این دختر مثل دختر خود من است و با اطفال خودمن تفاوتی ندارد.او را برگردانیدکه چنین حکمی نازل نشده است. چون برگشتم و ماجرا را برای بهاءاله گفتم ،او قدری تامل کرد و سپس به من گفت دو باره دختر را به نزد ازل ببر و از قول من بگو دست رد بر سینه من مگذارید و استدعای مرا قبول کنید و این دختر را به عنوان کنیز فرزندتان آقا احمد بپذیرید. دوباره با دختر به نزدازل بر گشتم و مطلب را گفتم. این بار ازل گفت این دختر بامیرزا احمد نزد من یکسانند و هردو فرزند خود من هستند برگردید و بروید وبه بهاءاله بگوئید اینقدر مبالغه و اصرار نکند که خدا راضی نیست. ما هم برگشتیم و ما وقع را به بهاءاله گفتیم. اوسکوت کرد و دیگر چیزی نگفت... (صفحه 14 )

آنگاه عزیه در کمال بهت و شگفت زدگی از صاحبان عقل سلیم و انسانهای باکیاست و انصاف می پرسد چنین واقعه ای چه معنا دارد؟! و بعد خود سه احتمال در این زمینه را محتمل می شمارد :

اول : بهاءاله اصلا به باب ایمان نیاورده و محض هوای نفس به قصدرسیدن به مقام و موقعیتی ، مزورانه و از روی صورت ظاهر خود را مومن به باب نشان داده است تا به نوائی فایز و نائل شود ...

دوم : ابتدا ایمان آورده ولی بعدا بواسطه حب جاه یا معاشرت با طبیعین و دهریین متزلزل شده ،نکول نموده و مرتد شده است...

سوم :او کلا لغزیده و کافر محض ومنکر خدا و رسل ومعجزات وآیات و دین و ایمان گردید ه وحقیقتی را باور نداشته است...

عزیه سپس او را با طغاه و اشقیای گذشته قیاس نموده او را از آنها طاغی تر و شقی تر شمرده است ...

برای دیدن عین عبارات عزیه به صفحات 14 و 15 تنبیه النائمین مراجعه فرمائید.

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » پنج شنبه 17 خرداد 1386, 1:12 pm

باز هم وبلاگ بی بی سی (حدائق) از شب گذشته تا کنون (ساعت 14 پنجشنبه) خاموش است و بالا نمی آید ! جل الخالق از این جناب بی بی سی !!

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » یک شنبه 20 خرداد 1386, 9:35 pm

همچنان تا این لحظه( ساعت22 یکشنبه یعنی چهار شبانه روز) وبلاگ بی بی سی بالا نمی آید.دیگر داریم عادت می کنیم به رسم آنها در وبلاگ داری!!

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » شنبه 26 خرداد 1386, 9:08 am

امروز هم به وبلاگ بی بی سی سر زدم.ساکت و خاموش است!
آخرین کامنتی که بالاست همان کامنت" ایمان" است به شماره 308 و به تاریخ 26 می 2007 ( 1386/3/5) و بعد از آن خبری نیست.ایمان در آن کامنت گفته است که بی بی سی از 4 روز قبل به خاموشی رضایت داده و ترجیح داده هیچ کاربری نتواند مطالب وبلاگ را کپی برداری کند و نقد جدیدی هم بر بهائیت وارد نشود.
امروز در صفحه اول سایت فارسی بی بی سی خبر اعطاء لقب شوالیه به سلمان رشدی هم توسط ملکه
درج شد!! همان سلمان رشدی که بااهانت به پیامبر اکرم (ٌص) موجب ناراحتی مسلمین جهان شد و بعد هم در جریان کاریکاتورهای اهانت آمیز دانمارکی بجای تقبیح آن عمل ،از دیکتاتوری مسلمین ابراز ناخشنودی نمودو در ماجرای حجاب هم با جک استراو همراه گردید و آن را پدیده ای زشت توصیف نمود و با همسر نیمه لختش در انظار ظاهرشد!!
اعطاء این لقب به سلمان رشدی ،حمایت از اسرائیل با ایجاد صفحه"سرزمین مگو" ،ایجاد صفحات "حدائق البهائیون"در دفاع از بهائیت و ترویج تفریح و خوشگذرانی و عرق خوری و فحشا برای فساد جوانان ایرانی و تاجیکی و افغانی(فارسی زبان )با صفحات ثابت روز هفتم و... امثال کارها و اقداماتی از نوع فرهنگی است که بریتانیای کبیر همیشه با اسلام عمل کرده و میکند.اقدامات غیر فرهنگی داستان دیگری دارد...

kasper
پست: 17
تاریخ عضویت: دو شنبه 28 خرداد 1386, 6:24 pm

پستتوسط kasper » دو شنبه 28 خرداد 1386, 6:32 pm

Kasper
با سلام خدمت همه انسانهای حویای حقیقت
من تمامی پست های این قسمت را خواندم و مطالبی را عرض می نمایم.
من واقعا فکر نمی‌کردم که بهایی ها اینقدر تعصب بی‌جا داشته باشند.
در کل و به اختصار عرض می کنم که یک سری از افراد که وقتی می بینند که جوابی برای ادا کردن ندارند بر می‌گردند و می‌گن که همش جوکه و اون یکی شروع می کنه به چرت و پرت گفتن و تهمت زدن به این و اون و 3 صفحه چرت و پرت می نوسه و همه رو محکوم می‌کنه تا بلکه خودش با ببره و مثلا با خورد کردن دیگران حقانیتش رو ثابت کنه .
اکه واقعا جوابی به مقاله های مطرح شده توسط احسان و منتظر دارند چرا نمی‌گن و مسئله رو حل نمی‌کنن.
احسان اومده 12 گاف مطرح کرده و 5 یا 6 تا توضیح دیگه بعدش داده که هنوز به هیچ کدوم جواب درستی داده نشده .
این مسئله احکام دیانت بهایی هم خود از یک گاف هم فراتر است ، بنده در مورد حکم ارث خواندم که در گنجینه آمده (مضمون و خلاصه عبارات):
همانا افراد وارث را به هفت دسته تقسیم نمودیم: 1- فرزندان = 540 سهم. 2- همسران = 480 سهم. 3- پدر = 420سهم. 4- مادر 360 سهم. 5- برادران 300 سهم. 6- خواهران = 240 سهم. 7- آموزگاران بهایی = 180 سهم. و در مجموع 2520 سهم.
همچنین در گنجینه از اقدس عبارات زیر را نقل می‌کند (فقط فارسی):
"و قرار دادیم خانه مسکونی و لباس‌های ویژه متوفی را برای پسر بزرگتر و نه زن‌ها و دیگر وراث"
این حکم ارث هم واقعا گیج کننده و مشکل است و از همین جا می‌توان حقیقت تساوی حقوق زن و مرد را در بهاییت پیدا کرد (که چیزی پوچ و توخالی بیشتر نیست و بعد آنقدر به آن شاخ و برگ می‌دهند که خودشان هم دیگر باور نمی کنند که این ساخته دست خودشان است) زیرا ارث پدر را بیش از مادر و برادر را بیش از خواهر قرار داده است و پسر بزرگتر ار بر همه مزیت داده و تازه بوق و کرنا بر می‌دارند و تعالیم توخالی خود را به رخ مسلمانان می‌کشند.
تازه این مطالب فقط قطره ای از دریا است که در صورت توجه به نکات مطرح شده مطالب مهم دیگری را نیز اعلام می‌دارم.
در صورت علاقه فراوان شما را به سایت بسیار عالی و پر محتوای www.bahairesearch.ir ارجاع می‌دهم.
با امید به هدایت این گروه توسط خداوند و روشن شدن قلوب و جلای ذهن آنها.

(این مطالب رو چندین بار برای سایت بی بی سی فرستادم ولی بالا نیو مد در نتیجه اینجا می گذاردم تا بقیه هم بخوانند. با تشکر از سایت شما Kasper)

azarakhsh
پست: 23
تاریخ عضویت: یک شنبه 14 آبان 1385, 11:55 am

پستتوسط azarakhsh » جمعه 1 تیر 1386, 10:14 am

از خاموشی بی بی سی(BBC) وبلاگ حدائق بهائیون یک ماه گذشت و باب مباحثه شان را کور کردند و کاربران را که تازه قلم ها را برای حضور در این عرصه آماده کرده بودند در انتظار گذاشتند!
لا اقل یک مناظره ترتیب دهند یا یک مصاحبه با اولیای سایت بهایی پژوهی و دوستان بهایی برای" روشن شدن دیدگاهها "که بنگاه خبر پراکنی بریتانیای کبیر مدعی آن است!

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » دو شنبه 4 تیر 1386, 2:05 pm

خبر مهم!!

امروز وبلاگ بی بی سی(حدائق بهایی ) چند دقیقه باز شدو این چند تغییر را داد و دوباره بسته شد!!

1-کامنت آخر تا صبح امروز 308 بود .بی بی سی تنها دو کامنت را بالا آورد ولی آخرین شماره بجای 310 شد313 .از همان بازی های از نوع انگلیسی!

2- شماره بعضی کامنت ها را عوض کرد مثلا آخرین کامنت از ایمان بود به شماره 308 اما الان َشماره آن کامنت 311شده است!! این تغییرات را داده تا ارجاع به کامنت های انتقادی با مشکل روبرو شود...

3-لابلای کامنت های سابق سه جوابیه بهائیان را جاسازی کرد ه تا اگر کسی کامنت های انتقادی را بخواند جواب آنها از طرف بهائیت داده شده باشد!به همین دلیل کامنت 308 حالا شده 311.یعنی سه تا را آن وسط ها جاسازی کرده است!
این سیاست رسوا و جانبدارانه همان چیزی است که قبلا به آن اشاره شد. حتی قواعد روزنامه نگاری و امانتداری و بی طرفی در پای اغراض سیاسی قربانی می شود...

4-هیچ کدام از کامنت های بعدی ایمان و احسان را در مورد اعتراض به بیت العدل و ...را بالا نیاورده تا اعضای بیت العدل در اسرائیل تکدر خاطری پیدا نکنند!همچنین در مورد ارسال کنیز توسط بهاءاله برای صبح ازل در موقع اقامت در بغداد... تا بهائیان ببینند مدعیان تساوی حقوق رجال و نساء نگاهشان به زن نگاه کنیز بوده است که به یکدیگر پیشکش کنند آن هم از نوع دختر خودشان!!
امیدواریم کامنت های این کاربران و کاربران دیگر مشمول سانسور نشود و بالاخره در یکی از این قایم موشک بازی های بی بی سی ، بالا بیاید!

5-بی بی سی همچنان امکان کپی کردن از مطالب را مسدود نگاه داشته است تا کسی سندی علیه او تهیه نکند...

yas
فعّال
پست: 216
تاریخ عضویت: دو شنبه 23 مرداد 1385, 10:34 am

پستتوسط yas » جمعه 15 تیر 1386, 9:00 am

امروز پس از یازده روز وبلاگ بی بی سی باز شد و چند کامنت را بالا آورد از جمله کامنت های ایمان و احسان را با شماره های :
312 : انشقاق در بهائیت ...ایمان
313 :اعتراض بهائیان ایران به بیت العدل ...ایمان
314 : ارسال کنیز در بهائیت ...احسان
318 : ارث در بهائیت ...Kasper

آخرین شماره 319 است از مهتدی در مورد ملائکه شمردن اهرمنان در بهائیت.
باز هم شماره ها بهم ریخته است!
امکان کپی از روی وبلاگ وجود ندارد!
زمان گشودن معلوم نیست!
تغییر شماره ها ،هم ارجاع را مشکل کرده وهم راه را برای افزودن نا عادلانه به نفع بهائیت برای وبلاگ بی بی سی باز گذاشته است!

jooya
فعّال
پست: 251
تاریخ عضویت: سه شنبه 31 مرداد 1385, 11:27 am

پستتوسط jooya » شنبه 16 تیر 1386, 6:06 am

به جناب سردبیر پیشنهاد می کنم، این تاپیک را تبدیل به یک موضوع علمی مشخص کنند. چون دیگر بی بی سی ماجرایی ندارد.


بازگشت به “شیوه های تبلیغی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان