سانسور

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:37 am

جناب جویا مثل اینکه جدا کارهای خود را نمیبینید آن وقتی که یاس از شما دفاع میکرد را یادتان رفته؟؟آن وقتهایی که شما از آنها دفاع میکردید یادتان رفته؟؟مگر خودتان نمیتوانستید جواب بدهید؟؟
مثل اینکه جدا طاقت از کف بریده اید.

شک به خود راه دهید زیرا اشتباه میکنید زیرا من هیچوقت خودم را جای اسپرینگ عزیز و شما قرار نخواهم داد چون خودم را شایسته مقام و منزلت شما نمیدانم هر دوی شما برای من بسیار بزرگوارید و از نصایح شما استفاده میکنم. اما در وقتی موارد لازم است به افرادی که جای پدر من هستند کمک کنم .

در مورد اثبات دینم جویا جان مگر منو شما با هم قراری نزاشتیم؟؟؟ شما سئوالات را پاسخ بگویید من دینم را هم برای شما اثبات میکنم.

موفق باشید.

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:41 am

در بالا منظورم برخی موارد بود شده وقتی منم برای همین علم آموزی خدمت رسیده ام شرمنده تا من بیایم یاد بگیرم خیلی طول میکشه تصویر

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 3:25 am

میلی گرامی یادت می آید که با جناب یاس مرتب بده و بستان داشتید و برای ایشان شکلک در می آوردید؟ به این لوتوس بگویید خودش را لوس و فضای بحث را سبک نکند. تقاضا می کنم از حرف های حاشیه ای بپرهیزید. من می کوشم خودم هم این تذکر را رعایت کنم. بنده پس از مدتها خدمت جناب اسپرینگ رسیدم و از ایشان تقاضا کردم مدرک حدیثی را که از جناب بهاء نقل کرده بود که حضرت مهدی علیه السلام در جابلقا به سر می برد،برایم بیاورد. ایشان مدتی است که قول داده است تا این لطف را بفرماید اما به جایش لوتوس برایم شکلک در می آورد. این ها به حسات استدلال قوی بهائیت گذاشته می شود. ای اهل عالم خوش بنگرید و خوب داوری نمایید: من یظهره الله حدیث نقل می فرماید و چون مدرکش را طلب می کنیم، مدعیان پیروی از پیامبر عصر ارتباطات برایمان شکلک در می آورند! خدایا تو هم شاهد باش.
میلی عزیز البته علم آموزی چیز خوبی است و خوب تر هم آن است که آدمی از هر کس که می تواند چیزی بیاموزد، بیاموزد، اما مهم تر از این ها آن است که انسان از خدا بخواهد تا علمی را که می آموزد وبال گردنش نشود و توفیق آن را بیابد که به علمش عمل کند، وگرنه مشمول سخن شیخ شیراز می شود که:
عالم بی عمل به چه ماند؟ به زنبور بی عسل.
نه محقق بود، نه دانشمند
چهار پایی بر او کتابی چند!
موفق باشی. لوتوس را نصیحت کن

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 11:11 am

جویای عزیز یادتان میاید یاس گرامی منو با چه کلماتی مخاطب ساختند؟؟ آخه شکلک کجاش بده؟
جویای یعنی شما ناراحت میشید کمی مثل خود شما باشیم یه چند صفحه به عقب برگردید گفته های خود را بخوانید یا حرفهایی که شما گرامیان به پدرو هم زدید بخونید.
جناب جویا جدیدا خیلی حساس شدین به برخی مسائل.؟؟!!!

جویای گرامی حتما اینکارا میکنم و نصیحت میکنم اما قبلا اشاره کردم که برخی وقتها اگر ما جور دیگری برخود میکنیم علت را از خود بپرسید. البته بهتره دیگه خودمونو به خاطر این مسائل ناراحت نکنیم و در همان قسمت با یکدیگر گفتگو کنیم.چون منم دیگر به این سخنان توجهی ندارم و البته از همان اول توجهی نداشتم.

موفق باشید.

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 11:18 am

میلی جان باز هم از همان بیانات بیهوده و بی فایده. لطفا خوانندگان را به ناکجا آباد ارجاع ندهید من جز آن که به شما عرض کردم که املا و انشایتان غلط است و مبتنی بر فرمایش خودتان به شما گفتم بی سواد و عذر خواهی پس از دل گیر شدن شما، چه توهینی به شما کردم؟

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:26 pm

جویای عزیز شما در کجای حرف من کلمه توهین دیدید؟؟من کی گفتم شما توهین کردین؟

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:42 pm

خوب پس الحمد لله دل گیر نیستید. در ضمن خردمند درست است نه خرمند. چون تقریبا هر کجا این کلمه را نوشته اید، غلط نوشته اید لابد اشتباه تایپی است.

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:50 pm

ممنونم که تذکر دادین دیگه از منه بی سواد این چیزا بعید نیست تصویر

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 12:54 pm

باز هم که مثل لوتوس شکلک در آوردی؟! گویا گاهی فراموش می کنی که کیستی. تو میلی گرامی هستی نه لوتوس لوس

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 1:04 pm

جویای عزیز این شکلک ها چه ایرادی دارد برای بیان بیشتر حالت است یعنی شما تا به حال چت نکرده اید؟؟در ضمن اگر شکلک لازم نبود در قسمت پاسخ گویی سایت هم وجود نداشت.

تا بعد..

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 1:10 pm

خدا این بعدی که میلی جان به من وعده می دهد کی خواهد بود؟ عزیزم ز تعارف کم کن و بر مبلغ افزا.

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 1:23 pm

این بعد یعنی همچنان در خدمت شما هستم تصویر

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 1:28 pm

سخت منتظرم

lotus

پستتوسط lotus » دو شنبه 3 مهر 1385, 4:40 pm

جناب جویا
باز هم مورد لطف و عنایات شما قرار گرفته ام و لقبی جدید بر من عنایت فرموده اید. یا کمی جنبه خود را در نوشتن مطلب با استفاده از امکانات موجود بالا ببرید ، یا به سردبیر بفرمائید اگر این صورتکها اذیتتان می کند آنها را از سایت بردارند. ولی به شما این اجازه را نمی دهم براین لقبی منسوب بفرمائید،چون خود لیاقت القاب زیادی دارید ولی من به هیچ وجه ادبم اجازه این کار را نمی دهد تا به کسی بی احترامی کنم. سعی کنید کمتر بهانه گیری کنید. لااقل در این ماه مبارک سعی کنید منصف تر باشید. :lol: ولی برایتان مشکل است میدانم(امیدوارم حداقل از این صورتک ناراحت نشده باشید)

yas
فعّال

پستتوسط yas » دو شنبه 3 مهر 1385, 5:26 pm

بی ادب چه کسی بود که به جویا گفت "پدر جان برو پی کارت" ؟
وقت افطار هم خجالت نمی کشی؟الان موقع اذان مغرب است.

spring
محل اقامت: www.saghar.org
تماس:

پستتوسط spring » دو شنبه 3 مهر 1385, 5:55 pm

جناب jooya
به سبک خودتان اگر بنده آن حدیث را بیاورم به شما چه احساسی دست می دهد؟
در ضمن قرار بود آن مرجع اشتباه حضرت بهاءالله به قرآن را هم بیاورید که متاسفانه هر دفعه به دلیلی از آن کناره گرفتید. آن را نقل کن.
Spring

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 7:01 pm

من کجا به جناب جویا گفتم بی ادب؟؟ در ضمن مگر بی ادب توهین است؟؟ اگر شما کار زشتی انجام بدهید به شما بگوییم بی ادب بد است؟؟((وقت افطار کمی انصاف داشته باشید و همچنین مودب باشید.)) در ضمن اگر هم گفته باشم که الان یادم نمیاید به تویهنها و کلمات شما چون الوات و.. نمیرسد.

یاس گرامی جدا دارید کاری میکنید که تمام توهینهای شما و دوستانتان را برای تمام بازدیدکنندگان بشمارم.

((جناب سردبیر اگر جلوی این توهینها گرفته نشده تاپیکی با مضمون شمارش توهینها ایجاد میکنم که به خود شما هم بر میگردد))

jooya
فعّال

پستتوسط jooya » دو شنبه 3 مهر 1385, 9:43 pm

از این میلی عزیز به راستی خوشم می آید. خوب است جوان زرنگ باشد. هر چه جناب اسپرینگ صاف و ‏صادق بود، این میلی عزیز زیرک و زرنگ است. به جای آن که من از او سئوال کنم، کاری کرده است که او ‏از من سئوال می کند! میلی جان شما باید بهائیت را اثبات کنید. اسلام اثبات شده است. مرا هم وارد بحث تحریف مسیحیت نکنید که از بحث بهایی پژوهی باز بمانیم. به همین اندازه کفایت می کند که شما به خود کتاب مقدس ارجاع دهم که آن را بخوانید تا ببینید تحریف شده اند یا خیر. عزیزم خود اناجیل اربعه که با هم اختلاف دارند. اگر به راستی به دنبال دانستن و یادگیری هستی بدان و آگاه باش که اصلا همین که می گویی اناجیل اربعه همین یعنی تحریف چه کنم که اهل اصطلاح نیستی دیگر جرات نمی کنم بگویم سواد نداری. چه کنم؟ به خدا مانده ام! بی جهت نیست که فریادم به آسمان برخاسته و ابوالفضائل و فاضل مازندرانی و اشراق خاوری را به مدد می طلبم. پرفسور علی مراد خان که جای خود دارد. منتظر فرصت هستم تا بیانات مشعشع ایشان را که گویا آخرین تیر ترکش بهائیت نوین است، به نقد بنشینم.

Yaaqub

پستتوسط Yaaqub » دو شنبه 3 مهر 1385, 10:03 pm

سر دبیر محترم
خوهشی دوستانه دارم و آن اینستکه ما جویندگان حقیقت را ازاین شکلک بازی در آوردن بهائیان خلاص کنید . من نمیدانم معنی این کارهای بچگانه چیست ؟ این اقدامات سخیف و لوس حتی مورد اعتراض یکی از بهائیان مباحثه کننده در سایت ( فکر میکنم آقا یا خانم افراشته ) قرارگرفته است تا بحدی که اشک ایشان را هم در آورده اند .
حرف منطقی زدن که این همه ادا و اطوار در آوردن ندارد . آقایان و خانمهای بهائی چرا به ولوله و دست پاچگی افتاده اید ؟ از قدیم گفته اند راه باز و جاده دراز
شما که تا کنون صدها سایت و بلاگ و گروه گفتگو و چت و ..... را ه انداخته اید و نتیجه عکس گرفته اید چرا از یک سایت تازه وارد و تازه کار اینچنین به هراس افتاده اید .
از شما دعوت میکنم یک مراجعه دیگری به اینتر نت بزنید و جواب صذها سایت تحت عنوان Anti Bahai را بدهید .
اتفاقا بسیاری از این افراد نه مسلمان هستند و نه ایرانی هستند و بسیاری از آنها سالها در بهائیت خدمت کرده و حتی عضو محافل محلی بهائی هم بوده اند .
بهتر است اسم این انجمن گفتگو را "خود سانسوری "بگذارید.
سر دبیر محترم من فکر میکنم اگر به بررسی مقالات بسیار علمی و تحقیقی منعکس شده در سایت منجمله مقالات استاد عالیقدر محیط طباطبائی و پرفسور محمود صدری پرداخته شود بهتر میتوان به مقصود بهائی پژوهی این سایت نائل آمد .علاوه بر این صدها مقاله و مطلب علمی و تحقیقی علاوه بر زبان فارسی به زبانهای دیگر در مورد بهائیت نوشته شده که ترجمه آنها میتواند در روشنگری بهائیان و غیر بهائیان موثر افتد .
این اقدام می تواند موجب علاقمندی بیشتر تعدادقابل ملاحظه ای از بهائیان مراجعه کننده به این سایت نیز قرارگیرد .
از عزیزان شرکت کننده امثال جویا و یاس و روزبه و ....نیز خواهشمندم فریب مغلطه بازی و منحرف کردن مباحثات به مسائل فرعی توسط این افراد بهائی را نخورند .مگر مراجعه کنندگان به سایت فقط این افراد هستند که شما خود را موظف میدانید به تک تک حرفهای آنها کلمه به کلمه پاسخ گوئید .
شما به فکر بینندگان بسیار زیاد و ناظر این سایت باشید .
مجددا از سردبیر محترم سایت تقاضا میکنم پا در میانی کرده و جلوی این شکلک در آوردن و ادا و اطوار این مدعیان ادب بهائی را بگیرند . حد اقل احترام به سایر بازدید کنندگان سایت بگذارید .

milyarder

پستتوسط milyarder » دو شنبه 3 مهر 1385, 10:07 pm

جویای عزیز این قاونو بازی شماست قانون شکنی نکنید اگر نمیتوانید جواب دهید راحت بگویید نمیتوانم چرا طفره میروید.کسی هم نگفتم اسلام اثبات شده نیست جواب سئوالات شما به بهاییت ارتباط پیدا میکنید در نتیجه باید به آنها جواب بدهید.جویا سخن خودت را یادت رفته که گفتی پاسخ میگویی؟؟ حالا میگویید وارد بحث مسیحیت نشویم؟؟ بحث تحرف در اسلام با دیانت بهایی متفاوت است پس باید اثبات کنید آنچه که شما میگویید درست است یا آنکه نا میگوییم.اگر نمیتوانید بگویید از کسان دیگر کمک بخواهیم.
((در ضمن به شما پیشنهاد دادم اگر بگویید نمیتوانم ما هم از مدد خواهی صرف نظر کرده و به اثبات مشغول میشویم))

جناب جویا زیر قانون بازی خودت نزن ما اطلاعاتمان را به راحتی در اختیار کسی قرار نمیدهیم هر وقت جواب سئوالات زیر را دادید با شما بحث میکنیم:

*آیه در مورد تحریف که یا صراحتا اسم کتاب بیان شده باشد و یا کتب قبل را تحریف شده بداند بیان کنید.
*آیه ای از انجیل که قرآن از آن یاد میکند بیان کنید.
*در مورد حدیث جعلی هم بهتر است دلیل قانع کننده ارائه دهید.و بگویید چه کسی این حدیث جعلی را وارد بحالانوار کرده و هنوز هم چاپ میشود.زیرا شما کتب مارا قبول ندارید.
*در مورد مسائلی هم که عنوان کردید برای تحریف لطفا سندیت قرآن ذکر کنید زیرا ملاک تشخیص تحریف از نظر شما قرآن است پس به آن استناد کنید.
*برفرض اینکه من تحریف انجیل را قبول کرده باشم لطفا در مورد تورات و دینکرد هم از قرآن سند قرار دهید.که خدایی در آنها انکار شده.

تا بعد..
((من هم مانند شما سئوالاتم را کپی پیست میکنم تا همه ببینند))

بازگشت به “دست آورد ها و تعالیم”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان